Kis türelmet kérek ...
HU EN

KARRIER

Csatlakozzon Ön is csapatunkhoz!

Reklámajándékok, textiltermékek, munkaruházat és munkavédelmi termékek forgalmazásával és emblémázásával foglalkozó cégcsoportunk az alábbi területekre keres munkatársat:

Szitanyomó

Főbb feladatok, munkák: • szitanyomó VAGY tamponnyomó gép kezelése • textiltermékek, apróbb értékű ajándéktárgyak, irodai eszközök emblémázása • a kezelt gép felügyelete • legyártott termékek folyamatos ellenőrzése • csomagolás

Elvárások: • kézügyesség • precíz, pontos munkavégzés • csapatban való együttműködés • monotónia tűrés • önálló munkavégzés

Előny: • szitanyomó és/vagy tamponnyomó gép kezelésében szerzett tapasztalat • plasztizol festékek használatában szerzett tapasztalat • szakmunkás vagy középfokú végzettség

Amit kínálunk: • szakmai fejlődés • stabil háttér, biztos, hosszú távú munkalehetőség • fix fizetés • 1 műszakos munkarend

Projektvezető

Főbb feladatok, munkák: • kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel • ajánlatkérések feldolgozása, megválaszolása • beérkezett rendelések teljesítése, nyomon követése • rendelések számlázása és szállításának megszervezése

Elvárások: • erős felhasználó szintű számítógépes ismeret • ms office ismerete • outlook-ban való jártasság • kiváló problémamegoldó képesség • precíz munkavégzés • pontos adminisztráció • csapatban való együttműködés • terhelhetőség • önálló munkavégzés

Előny: • hasonló területen szerzett tapasztalat • CorelDraw felhasználó szintű ismerete

Amit kínálunk: • folyamatos szakmai fejlődés • stabil háttér, biztos, hosszú távú munkalehetőség • dinamikus, fiatal csapat • kiváló munkahelyi légkör • modern munkakörnyezet

Területi képviselő

Feladatai: • új vevők felkutatása, meglévő vevőkör ápolása, fejlesztéseközponti akciók és marketing aktivitások kommunikálása a vevők felé • internetes weboldalunk bemutatása • a vevőkör kezelése, ügyintézés • szaktanácsadás

ajánlatkérések feldolgozása, megválaszolása • beérkezett rendelések teljesítése, nyomon követése • rendelések számlázása és szállításának megszervezése

Elvárások: • legalább középfokú iskolai végzettség • hasonló területen szerzett tapasztalat előny kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség dinamikus egyéniség, önálló munkavégzés, célorientáltság „B” kategóriás jogosítvány felhasználói szintű számítástechnikai ismeret (Word, Excel)

Amit kínálunk: • stabil háttér • fiatal, dinamikus csapat • versenyképes jövedelem • kiegészítő juttatások • vállalati személygépkocsi

Amennyiben meghirdetett pozícióink valamelyike felkeltette érdeklődését, úgy fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk: bolko@bolko.hu.

A '*'-gal jelölt mezők kitöltése kötelező!

Ajánlatkérés

Az Ön kosara üres.